Institut Science Unitaire

NAUCZANIE

Program rozwoju transpersonalnego Instytutu Wiedzy Unitarnej wywodzi się z nauczania
IJP. APPEL GUERY i ma na celu opracowanie kluczy międzywymiarowych,
otwierających drzwi do zrozumienia praw uniwersalnych.

Program opracowany jest według czterech poziomów:

cosmic junction personal growth, cosmic dimension

PRZEDWIEDZA dotyczy różnych aspektów „lepszego życia” i omawia metodę rozwoju osobistego, umożliwiającą dostęp do kosmicznego wymiaru istoty ludzkiej.


body mind mutation

INIWIEDZA dotyczy procesu transformacji całej natury ludzkiej, łącząc system mocy ze świadomością. Pozwala dogłębniej poznać naukę zawartą w Przedwiedzy.


energy awakening

LUMIWIEDZA dotyczy przebudzenia na energetyczne i międzywymiarowe warunki, jakie należy spełnić dla realizacji swojej istoty. Program tego poziomu jest dostępny jedynie dla osób, które przyswoiły sobie poprzednie etapy nauczania.

unitary science intra universe, higher hierarchies

WIBRAWIEDZA dotyczy studiowania i stosowania Wiedzy Unitarnej Wnętrza Wszechświata. Odnosi się do operacyjnego wymiaru, który umożliwia kontakt z wyższymi hierarchiami. Program tego poziomu jest dostępny jedynie dla osób, które przyswoiły sobie poprzednie etapy nauczania.

Oprócz informacji wywodzących się z syntezy tradycji, przeżytych doświadczeń i kontaktów z wyższymi wymiarami, proponujemy również przekazy wznoszenia duchowego, medytacje, ćwiczenia i praktyczne porady w formie książek, płyt CD i DVD.

 

Nauczanie jest dostępne w języku polskim, francuskim, angielskim, hiszpańskim, włoskim, portugalskim, niemieckim, czeskim, holenderskim, rumuńskim.

.

Aby uzyskać więcej informacji, napisz do to instsui@email.com