Institut Science Unitaire


ROZWÓJ TRANSPERSONALNY

personal growth

Instytut Wiedzy Unitarnej proponuje program rozwoju, który umożliwia zrozumienie elementów kierujących naszym życiem. Jeśli chcemy, by w życiu nam się wiodło powinniśmy zrozumieć prawa rządzące różnego rodzaju wpływami, którym jesteśmy nieustannie poddawani.

Jeśli jesteś terapeutą, socjologiem, psychologiem lub po prostu poszukiwaczem prawdy, ten kurs jest skierowany do ciebie. Może dostarczyć ci narzędzia i podstawowe klucze niezbędne dla rozwoju człowieka .

Życie jest udane wtedy, gdy znajdziemy swoje właściwe miejsce i rolę we wszechświecie poprzez rozbudzenie i rozwój wszystkich aspektów swojej osobowości. Celem Instytutu jest wprowadzenie ludzi na tę drogę. Będziesz mógł uzupełnić swoje wykształcenie i stać się, jeśli zechcesz, nauczycielem aktywnie uczestniczącym w przebudzeniu planety na inne poziomy świadomości. W czasach głębokich przemian bardziej niż kiedykolwiek ważne jest wewnętrzne odnalezienie siebie, by wziąć swój los we własne ręce, zamiast pozwalać na narzucanie sobie wyborów przez innych ludzi.

Dlatego życie ma dla nas ciągle nowe wyzwania, stawia nas w coraz to innych sytuacjach.
Jeśli potrafimy je odszyfrować, staną się kolejną możliwością ewolucji i dostępu do wyższego poziomu wiedzy. Ale żeby zrozumieć znaczenie tych wyzwań, trzeba koniecznie poznać samego siebie w całej swojej oryginalności i określić elementy niezbędne do rzeczywistego rozwoju. Człowiek może się wznosić energetycznie i rozwijać swoją wrażliwość przede wszystkim dzięki własnej woli. Mogą mu w tym pomóc informacje i techniki już wypróbowane i sprawdzone przez innych.

W ten oto sposób powstał kurs rozwoju transpersonalnego Instytutu Wiedzy Unitarnej, który pozwala człowiekowi na rozbudzenie i rozwój wszystkich aspektów osobowości, co jest niezbędne do samorealizacji. Ten owoc 30 lat badań, doświadczeń, studiów, syntez i kontaktów stanowi wspaniałe narzędzie rozwoju, które umożliwia zastosowanie w praktyce dnia codziennego pojęć pochodzących z wnętrza, które sytuuje się między rozumowaniem a rezonansem.

Program transpersonalnego rozwoju Instytutu Wiedzy Unitarnej wywodzi się z nauczania IJP. APPEL GUERY, międzywymiarowego badacza, autora wielu dzieł, w tym „Wiedzy Unitarnej Wnętrza Wszechświata”. Ma on na celu opracowanie kluczy międzywymiarowych, które otwierają drzwi prowadzące do zrozumienia praw uniwersalnych.